Archiv pro štítek: produkce piva

Filtr

Jarošovský pivovar loni uvařil 4270 hektolitrů piva

Jarošovský pivovar z Uherského Hradiště loni uvařil 4270 hektolitrů piva, meziročně o 1750 hektolitrů více. Díky loňskému nákupu nových technologií a rozšíření výroby je však nyní schopen ročně uvařit až 10 000 hektolitů piva. V tiskové zprávě to sdělila mediální zástupkyně pivovaru Gabriela Uherková. Loňské výsledky hospodaření pivovar zatím nezveřejnil.

Kategorie: Pivovarnictví, Podniky

Produkce pivovarů skupiny Heineken ČR mírně klesla

Pivovary skupiny Heineken ČR loni uvařily bezmála 2,5 milionu hektolitrů piva, meziročně tak produkce pivovaru nepatrně klesla. Výstav za rok 2012 činil 2,44 milionu hektolitrů piva. Důvodem poklesu produkce bylo špatné počasí a loňské povodně, sdělil manažer Heineken ČR Jiří Hauptmann. Hospodářské výsledky by společnost měla zveřejnit v nejbližších dnech....

Kategorie: Hospodářské výsledky, Pivovarnictví

Pivovar Bernard loni uvařil rekordní množství piva

Rodinný pivovar Bernard v Humpolci uvařil v uplynulém roce rekordních 231 600 hektolitrů piva. Ve srovnání s rokem 2012 objem jeho produkce stoupl o 8,8 procenta. Uvedl to mluvčí pivovaru Zdeněk Mikulášek. Pivovaru se daří zvyšovat výstav nepřetržitě od roku 2001, proto investuje do rozšíření svého výrobního zázemí.

Kategorie: Nezařazené