Ministerstvo vyhlásilo dvě výběrová řízení

Ministerstvo zemědělství včera vyhlásilo výběrová řízení na ředitele Státního pozemkového úřadu a Ústředního kontrolního a zkušebního ústavu zemědělského. Zájemci se mohou hlásit do 28. dubna 2014 na personálním odboru ministerstva zemědělství.

„Ministerstvo zemědělství vyhlásilo otevřené výběrové řízení, do kterého se může přihlásit každý, kdo splňuje požadovaná kritéria. Důležité je především, aby to byl odborník v daném oboru,“ řekl ministr zemědělství Marian Jurečka.

Uchazeč o pozici ředitele by měl mít ukončené magisterské studium nebo vyšší odpovídajícího směru, minimálně desetiletou praxi v oboru a v řídicí funkci nejméně pět let. Požadovaná je znalost některého z cizích jazyků – angličtiny, němčiny nebo francouzštiny na komunikativní úrovni. Zájemce by měl mít manažerské schopnosti, znát právní předpisy, práci na počítači a mít řidičské oprávnění skupiny B. Společně s přihláškou do výběrového řízení musí poslat návrh systému řízení dané organizace, včetně koncepce jejího rozvoje.

Uchazeči se mohou hlásit do 28. dubna na personální odbor. Předpokládané datum vzniku pracovního poměru je 1. července 2014.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *