Kvalitní potraviny se představí v Brně a Berlíně

Tento týden startují dva významné veletrhy. Přestože je od sebe dělí 540 km, pojí je stejný záměr. Prezentovat kvalitní české potraviny. Grüne Woche v Berlíně a brněnský veletrh GO & REGIONTOUR, jehož součástí je i RegFoodFest, právě začínají. Státní zemědělský intervenční fond (SZIF) nebude chybět.

Internationale Grüne Woche (IGW) neboli Mezinárodní zelený týden se koná v Berlíně od 18. do 27. ledna 2019. Jedná se o významný veletrh s bohatou minulostí v oblasti potravinářství, zemědělství a zahradnictví, který probíhá od roku 1926. Jeho letošní novinkou je jezdecký festival Hippologica. Výstava je určena zejména pro širokou veřejnost, ale i pro odborníky. Jak uvádí tisková zpráva SZIF, fond se veletrhu častní spolu s Ministerstvem zemědělství. Značky Klasa a Regionální potravina představí ve dvou expozicích na ploše 145 metrů čtverečních dvanáct výrobců.
GO & REGIONTOUR je mezinárodní veletrh cestovního ruchu a turistických možností v regionech, který se koná ve dnech 17. až 20. ledna 2019 v Brně. Je přístupný pro odborníky i pro širokou veřejnost. Kromě prezentace cestovních kanceláří a agentur bude jeho součástí také Festival krajových specialit a regionální potraviny RegFoodFest, dále mezinárodní soutěž Gastro Junior Brno 2019.*

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *